Portfolio

AirToursClub.pl

Portal internetowy firmy turystycznej Air Tours Club oferującej egzotyczne kierunki wycieczek na całym globie. Portal internetowe ma zaimplementowane dwa poziomy responsywności dla komputerów oraz dla tabletów, na smartfonach wyświetlana jest wersja tabletowa. Portal umożliwia zapoznania się z ofertą turystyczną firmy, jej zakup, opłacenie za pomocą płatności internetowych oraz wiele innych - kompleksowe przejście przez proces rezerwacji. Aplikacja wykorzystuje m.in. usługi WebService do komunikacji z aplikacją bazową Tour Operatora.

zobacz online

GPTrans.com.pl

Strony firma GPTrans świadczącej usługi dźwigowe, usługi koparką oraz koparko-ładowarkami. Witryna firmy jest responsywna, dzięki czemu wyświetlane na niej treści są czytelne na komputerach stacjonarnych oraz tabletach i smartfonach.

zobacz online

Milex.Net.pl

Firma milex zajmuje się usługami CNC na terenie Poznania i okolic. Dla firmy stworzyliśmy oficjalną witrynę internetową z informacjami na temat świadczonych usług. Ciekawostką może być fakt, iż poszczególne podstrony ładują się dynamicznie bez charakterystycznego przeładowania strony, lecz każda z podstron posiad swój indywidualny adres URL, dzięki czemu cała witryna jest bardzo dobrze indeksowana w wyszukiwarkach internetowych.

zobacz online

Docendo.pl

Strona marki Docendo zajmującej się szkoleniami dla kadry zarządzającej. Głównym założeniem przy tworzeniu strony było stworzenie strony prostej w nawigacji, ale jednocześnie interesującej graficznie. Wszelkie treści prezentowane są w sposób czytelny i przejrzysty.

zobacz online

JaksaPol.pl

Sklep internetowy firmy JaksaPol zajmującej się sprzedażą części do samochodów ciężarowych oraz osobowych. Aplikacja powstała w oparciu o bibliotekę Zend Framework i nasz autorski system zarządzania treścią. Całość jest w pełni responsywna, dzięki czemu sklep internetowy wyświetla się przejrzyście na urządzeniach mobilnych.

zobacz online

TrenerPersonalnyPoznan.com

Witryna internetowa wizytówka trenera personalnego Adama Jabłońskiego. Strona w pełni resposnywna, zmieniająca swój układ w zależności od wyświetlanego urządzenia. Na stronie została zaprezentowana szczegółowo oferta, referencje osób które skorzystały z usług z usług trenerskich Pana Adama. Nie zabrakło również danych kontaktowych wraz z formularzem kontaktowym.

zobacz online

Anso.pl

Anso.pl jest platformą badającą predyspozycje zawodowe, dzięki profesjonalnie skonstruowanym testom kompetencji. Badania odbywają się online w sposób zautomatyzowany. W użyciu odpowiednich algorytmów system przelicza odpowiedzi uzyskując zindywidualizowaną odpowiedz świadczącą o posiadanych kompetencjach i predyspozycjach. Można więc powiedzieć, że ANSo zajmuje się pomocą w odnajdowaniu odpowiedniej drogi zawodowej dla młodych ludzi i osób szukających satysfakcji zawodowej na rynku pracy.

zobacz online

Konsultacje.Bytom.pl

Platforma Konsultacji Społecznych wykonana dla Urzędu Miasta w Bytomiu. Platforma jest w pełni zarządzalną aplikacją internetową umożliwiająca prowadzenie konsultacji społecznych. Aplikacja posiada m.in. takie funkcjonalności jak: filtrowanie i przeszukiwanie konsultacji, możliwość wypełniania ankiet online, możliwość prowadzenia dyskusji na forum i inne. Całość jest zarządzana z poziomu panelu administracyjnego przez Bytomskich urzędników.

zobacz online

Edpu.pl

Strona www rajdu rowerowego z Bydgoszczy do Ostromecka z okazji Europejskiego Dnia Profilaktyki Udarowej, który odbędzie się 17 maja 2014 roku. Na stronie internetowej zaimplementowany został mechanizm wspierający proces zapisu na rajd, kolejni uczestnicy umieszczani są w bazie danych organizatora, prócz tego na ich konto pocztowe wysyłana jest informacja potwierdzająca zapis.

zobacz online

Dlaczego możesz nam zaufać?

Gwarantujemy rzetelną, kompetentną obsługę

Projektujemy strony internetowe funkcjonalne i estetyczne, zoptymalizowane dla wyszukiwarek

Zapewniamy pomoc techniczną i doradztwo

Tworzymy projekty na miarę potrzeb i oczekiwań Klientów

Nasze aplikacje wyróżnia efektywność i łatwość obsługi

Potrafimy słuchać

Zapewniamy kompleksowe podejście do realizowanych projektów

Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub masz jakieś pytania.

Zadzwoń na telefon stacjonarny

(61) 669 80 08

Zadzwoń na telefon komórkowy

+48 513 44 44 14