Portfolio

AirToursClub.pl

Portal internetowy firmy turystycznej Air Tours Club oferującej egzotyczne kierunki wycieczek na całym globie. Portal internetowe ma zaimplementowane dwa poziomy responsywności dla komputerów oraz dla tabletów, na smartfonach wyświetlana jest wersja tabletowa. Portal umożliwia zapoznania się z ofertą turystyczną firmy, jej zakup, opłacenie za pomocą płatności internetowych oraz wiele innych - kompleksowe przejście przez proces rezerwacji. Aplikacja wykorzystuje m.in. usługi WebService do komunikacji z aplikacją bazową Tour Operatora.

zobacz online

FastDeal Turystyka

Najnowszy moduł w serwisie FastDeal.pl agregujący oraz prezentujący na mapie oferty turystyczne. Naszym zadaniem było stworzenie szaty graficznej, pocięcie jej do XHTML oraz wdrożenie modułu tak, aby współpracował z instniejącym już serwisem. Całość została napisana w oparciu o Zend Framework. Do prezentacji ofert użyto Google Maps API oraz jQuery.

Mat-Projekt.pl

Mat-Projekt to młode przedsiębiorstwo. Firma postanowiła nie pozostawać w tyle i założyć swoją stronę internetową. Naszym zadaniem było zaprezentowanie klientom oferty, profilu działalności oraz udostępnienie formularza kontaktowego. Projekt obejmował stworzenie i pocięcie do XHTML szaty graficznej, podpięcie domeny oraz wgranie projektu na serwer.

zobacz online

IdealBHP.pl

IdealBHP to firma zajmująca się w usługach z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Dzięki zastosowaniu autorskiego CMS, firma może zarządzać treścią witryny we własnym zakresie. Projekt obejmował stworzenie i pocięcie do XHTML szaty graficznej, zaimplementowanie autorskiego CMS stworzonego w oparciu o Zend Framework, wgranie i uruchomienie projektu na serwerze oraz dwudniowe szkolenie z zakresu obsługi oddanego do użytku oprogramowania.

zobacz online

Globalo.pl

Globalo to lider na rynku okapów kuchennych. Firma istnieje od 10 lat oraz postanowiła rozwinąć sprzedaż internetową, dlatego też w tym projekcie wdrożyliśmy nasz autorski sklep internetowy. Stworzony przy użyciu Zend Framework oraz jQuery spełnia wszystkie stawiane przed nim zadania.

zobacz online

FastDeal.pl

W listopadzie 2009 narodził się pomysł stworzenia serwisu zakupowego usług dla polskich Internautów. Naszym zadaniem było zadbanie o to, aby stworzyć serwis, który pozwala użytkownikom na zakupy grupowe, bezpieczne opłacanie zakupionych towarów czy usług oraz stworzenie paneli dla Administratorów, Agentów, Usługodawców, Partnerów oraz Użytkowników. Cały serwis został stworzony modularnie - w taki sposób, aby można go było z czasem rozbudowywać w łatwy i przystępny sposób, a także zarządzać poszczególnymi modułami. Serwis został stworzony w oparciu o technologie PHP, XHTML, Java.

zobacz online

Eventus.biz.pl

EVENTUS jest firmą budowlaną specjalizującą się w kompleksowej budowie. Strona intenretowa tego przedsiębiorstwa prezentuje zakres działalności, umożliwia kontakt online z firmą oraz prezentuje mapkę dojazdową. Cała strona została stworzona zgodnie ze standardami W3C w XHTML 1.0 przy użyciu biblioteki jQuery.

zobacz online

Targi-Pom.com.pl

Targi Pomorskie Sp. z o.o. rozpoczęły swoją działalność w 1993 roku. Przez ten czas zorganizowaliśmy blisko 100 imprez branżowych. Firma potrzebowała portalu w którym będzie na bierząco informaować o imprezach oraz prowadzić newsletter. Dzięki zastosowaniu modułów do naszego autorskiego systemu CMS udało się sprostać wymaganiom i stworzyć dla firmy portal. Całość oparta o elastyczny system napisany z wykorzystaniem autorskiego frameworka PHP - bezpieczny i łatwy w rozbudowie.

zobacz online

ModernizacjaRoku.pl

Strona została wykonana dla Biura Organizacyjnego Konkursu "Modernizacja Roku". Ranga Konkursu i jego zasięg rośnie nieprzerwanie od 13 lat. Naszym zadaniem było stworzenie portalu, który można edytować we własnym zakresie. Poprzez stronę odwiedzający zgłaszają modernizacje do konkursu. Całość została napisana w oparciu o autorski framework PHP, bibliotekę JavaScript Prototype oraz XHTML.

zobacz online

Dlaczego możesz nam zaufać?

Gwarantujemy rzetelną, kompetentną obsługę

Projektujemy strony internetowe funkcjonalne i estetyczne, zoptymalizowane dla wyszukiwarek

Zapewniamy pomoc techniczną i doradztwo

Tworzymy projekty na miarę potrzeb i oczekiwań Klientów

Nasze aplikacje wyróżnia efektywność i łatwość obsługi

Potrafimy słuchać

Zapewniamy kompleksowe podejście do realizowanych projektów

Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub masz jakieś pytania.

Zadzwoń na telefon stacjonarny

(61) 669 80 08

Zadzwoń na telefon komórkowy

+48 513 44 44 14