Portfolio

AirToursClub.pl

Portal internetowy firmy turystycznej Air Tours Club oferującej egzotyczne kierunki wycieczek na całym globie. Portal internetowe ma zaimplementowane dwa poziomy responsywności dla komputerów oraz dla tabletów, na smartfonach wyświetlana jest wersja tabletowa. Portal umożliwia zapoznania się z ofertą turystyczną firmy, jej zakup, opłacenie za pomocą płatności internetowych oraz wiele innych - kompleksowe przejście przez proces rezerwacji. Aplikacja wykorzystuje m.in. usługi WebService do komunikacji z aplikacją bazową Tour Operatora.

zobacz online

Optometryczny.pl

Strona internetowa oraz sklep internetowy gabinetu optometrycznego. Celem, który postawiliśmy sobie w niniejeszym projekcie była czytelna i jasna prezentacja oferty gabinetu optometrycznego, połączona z możliwością zakupu jego produktów bezpośrednio z zintegrowanego ze stroną modułu sklepu internetowego. Strona internetowa posiada swój własny panel administracyjny, umożliwiający intuicyjne zarządzanie wszystkimi kluczowymi funkcjonalnościami.

zobacz online

eSelektio.com

Eselektio to nowoczesny portal rekrutacji i selekcji online to połączenie tradycyjnych i nowoczesnych metod poszukiwania oraz weryfikowania potencjalnych kandydatów na określone stanowisko pracy. Serwis stworzony w oparciu o wiele technologii: Php, JavaScript, Flash, HTML z bardzo szerokim zakresem funkcjonalności zarówno dla pracodawców jak i kandydatów.

zobacz online

INSTALPROJ.pl

Strona internetowa firmy INSTALPROJ zajmującej się realizacją prac z zakresu instalacji elektrycznych, niskoprądowych oraz szeroko rozumianych systemów transportu wewnętrznego. Na potrzeby strony stworzony został intuicyjny dedykowany panel administracyjny umożliwiający zarządzania treścią witryny, ofertą firmy oraz kluczowymi ustawieniami strony www.

zobacz online

Euro-Land.com.pl

Strona internetowa firmy Euro-Land zajmującej się importem odzieży używanej. Firmie naszej zostało powierzone kompleksowe odświeżenie wizerunku firmy, począwszy od projektu nowego loga firmowego, a skończyszy na wielojęzycznej i zarządzalnej firmowej stronie internetowej. Strona internetowa jest w pełni zarządzalna z poziomu panelu administracyjnego. Całość stworzona w oparciu o technologie HTML 5/PHP/JavaScript.

zobacz online

FastDeal 2.0

Nowa odsłona serwisu zakupów grupowych Fastdeal.pl. Nasz zespół zaprogramował i wdrożył drugą wersję jednego z najpopularniejszych w Polsce serwisów zakupów grupowych. Największy nacisk położony został na użyteczność. Nowoczesny i przejrzysty wygląd serwisu, ma za cel ułatwić użytkownikom nawigację i poruszanie się po serwisie.

zobacz online

Alkara.eu

Witryna firmy zajmującej się sprzedażą samochodów osobowych oraz świadczy usługi pomocy drogowej. Głównym celem stworzenia strony internetowej było zaprezentowanie w przystępny sposób całego zakresu oferty firmy w Internecie i dotarcie tym samym do jak najszerszego grona odbiorców. Strona stworzona w oparciu o technologie HTML 5/PHP/JavaScript.

zobacz online

RowerowaHolandia.pl

Sklep internetowy oferujący możliwość zakupu rowerów holenderskich sprowadzanych prosto z Holandii. Podczas tworzenia sklepu postawiliśmy sobie za cel stworzenie sklepu ergonomicznego, przejrzystego który w czytelny sposób będzie prezentował ofertę. Projekt obejmował stworzenie szaty graficznej oraz wdrożenie mechanizmów sklepu internetowego.

zobacz online

FHUEltor.pl

Witryna firmy zajmującej się budową dróg, kolei podziemnej oraz wyburzeniami. Stworzona w technologii HTML/CSS/JS. Założeniem wstępnymi były: przejrzystość oraz ciekawa i dynamiczna prezentacja oferty firmy stworzona w oparciu o możliwości JavaScriptu, lecz bez użycia technologii Flash.

zobacz online

Dlaczego możesz nam zaufać?

Gwarantujemy rzetelną, kompetentną obsługę

Projektujemy strony internetowe funkcjonalne i estetyczne, zoptymalizowane dla wyszukiwarek

Zapewniamy pomoc techniczną i doradztwo

Tworzymy projekty na miarę potrzeb i oczekiwań Klientów

Nasze aplikacje wyróżnia efektywność i łatwość obsługi

Potrafimy słuchać

Zapewniamy kompleksowe podejście do realizowanych projektów

Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub masz jakieś pytania.

Zadzwoń na telefon stacjonarny

(61) 669 80 08

Zadzwoń na telefon komórkowy

+48 513 44 44 14