Jak pracujemy

Poznanie wymagań klienta

Klient przedstawia nam swoje pomysły, mówi czego oczekuje, pokazuje co mu się podoba. Określamy budżet przedsięwzięcia, staramy się znaleźć rozwiązania która pozwolą klientowi zrealizować projekt w taki sposób aby osiągnąć najlepszy efekt.

Sporządzenie specyfikacji

Realizacje projektu rozpoczynamy do sporządzenia specyfikacji technicznej. Na podstawie wymagań postawionych przez klienta oraz wstępnych ustaleń sporządzamy dokument, który opisuje oczekiwnia klienta, doradzamy, proponujemy najlepsze rozwiązania.

Podpisanie umowy

Jeżeli klient czuje się usatysfakcjonowany podsumowanie naszych pomysłów, podpisujemy umowę podsumowujący wszelkie ustalenia, od teraz Klient może spokojnie czekać na wstępny projekt graficzny tworzonej witryny internetowej.

Prezentacja projektu graficznego

Prezentujemy efekt pracy naszych grafików. Jeśli Klient ma jakieś uwagi modyfikujemy projekty graficzny w taki sposób, aby klient był usatysfakcjonowany.

Tworzenie kodu

Po zatwierdzeniu projektu graficznego rozpoczynamy budowę projektu od strony kodu. Nasi webdeveloperzy oraz programiści przystępują do pracy realizują projekt według najdrobniejszych założeń specyfikacji zgode z najwyższymi standardami.

Testy, testy...

Po stworzeniu projektu przystępujemy do testów poprawności działania stworzonej witryny internetowej. Sprawdzamy poprawność wyświetlania w różnych przeglądarkach internetowych, jak również szybkość działania, jak i weryfikujemy zgodność ze standardami.

Wdrożenie

Po udanych testach, następuje wdrożenie witryny internetowej, umieszczamy ją na wskazanymi serwerze, przeprowadzamy prezentacje gotowego rozwiązania klientowi, odpowiadamy na wszelkie pytań, służymy również wsparciem i pomoc techniczną. W przypadku wykrycia nieprawidłowości w działaniu dokonujemy bezpłatnych poprawek.

Dlaczego możesz nam zaufać?

Gwarantujemy rzetelną, kompetentną obsługę

Projektujemy strony internetowe funkcjonalne i estetyczne, zoptymalizowane dla wyszukiwarek

Zapewniamy pomoc techniczną i doradztwo

Tworzymy projekty na miarę potrzeb i oczekiwań Klientów

Nasze aplikacje wyróżnia efektywność i łatwość obsługi

Potrafimy słuchać

Zapewniamy kompleksowe podejście do realizowanych projektów

Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub masz jakieś pytania.

Zadzwoń na telefon stacjonarny

(61) 669 80 08

Zadzwoń na telefon komórkowy

+48 513 44 44 14